See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania w budynkach Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznańskiego Instytutu Technologicznego wraz z dostawą artykułów higienicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania w budynkach Sieć Badawcza Łukasiewicz – Poznańskiego Instytutu Technologicznego, w 4 lokalizacjach w Poznaniu wraz z dostawą artykułów higienicznych. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 97687-2026
Interne Kennung: PRZ/00025/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji zostało opisane w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3).