See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 19 v kategorii 33 - LS Jablunkov, manipulace dříví 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 19 v kategorii 33 - LS Jablunkov, manipulace dříví 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/3699
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 171 v kategorii 57 - 501 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Brno - LS Náměšť nad Oslavou - revír Zastávka 1.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 171 v kategorii 57 - 501 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Brno - LS Náměšť nad Oslavou - revír Zastávka 1.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3703
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Lechovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Lechovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3704
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 186 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ České Budějovice LS Hluboká nad Vltavou revír České Budějovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 186 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ České Budějovice LS Hluboká nad Vltavou revír České Budějovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3705
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Pernštejn
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Pernštejn
Interne Kennung: 099/2019/142/3706
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 16. 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Pernštejn
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 16. 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Pernštejn
Interne Kennung: 099/2019/142/3707
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 16. 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Petrovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 16. 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Petrovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3708
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3709
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 15 v kategorii 78 - 814 Přibližování dříví potahem - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 15 v kategorii 78 - 814 Přibližování dříví potahem - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3710
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 328 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví na OM komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 328 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví na OM komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Šiberna 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3711