See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CV_HV propoj EPR- Kadaň
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na stavební práce je navrhnout a vypracovat realizační projektovou dokumentaci, v souladu s ní provést stavební práce, a dále dodat, nainstalovat, vyzkoušet a uvést do provozu horkovod mezi lokalitami Prunéřov - Kadaň, včetně prokázání garantovaných parametrů a provést další stavební a jiné související práce.
Interne Kennung: N006/24/V00019426
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231110 Rohrverlegearbeiten
5. Los
Los: LOT-0001