2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding telefonie via Microsoft TEAMS.
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is om een geschikte leverancier te vinden voor het leveren van vaste telefonie via een Microsoft TEAMS oplossing. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitverhouding’ het uitgangspunt is. De raming voor deze aanbesteding komt per jaar uit op totaal € 60.000,- inclusief BTW (afgerond). NB: de prijzen op het prijzenblad zijn exclusief de BTW.
Interne Kennung: SVO|PL26TEL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32429000 Ausrüstung für Telefonnetze, 32550000 Fernsprechausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 48 maanden. met een optionele verlenging driemaal 24 maanden, ofwel maximaal 120 maanden.