See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 (1.1-1.44) do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 44 części (zadań) - opis poszczególnych części zamówienia zawiera załącznik nr 1 (1.1-1.44) do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, wybrane lub wszystkie (części) zadania: ZADANIE 1 - Wyroby medyczne różne I (Strzykawki, igły jednorazowego użytku, żele do EKG, EEG, USG, nebulizatory, testy na helicobacter Pylori, zgłębniki, ostrza, szpatułki drewniane, paski testowe do pomiaru glukozy w świeżej krwi, igły do insulin) ZADANIE 2 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku I ZADANIE 3 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku II ZADANIE 4 - Przyrządy do przetaczania (przyrządy, przedłużacz, osłona foliowa) ZADANIE 5 - Elektrody do aparatu do elektrochirurgii OLYMPUS CELONlab ENT i akcesoria do chirurgii laparoskopowej z torem wizyjnym HD ZADANIE 6 - Elektrody do badań EKG i do badań wysiłkowych, papiery do rejestratorów ZADANIE 7 - Kaniule do wlewów dożylnych ZADANIE 8 - Materiały do sterylizacji ZADANIE 9 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku III ZADANIE 10 - Materiały opatrunkowe ZADANIE 11 - Wyroby medyczne anestezjologiczne i osprzęt do noża harmonicznego GEN11 oraz nożyce koagulacyjne ZADANIE 12 - Wkłady do ssaka, klipsy tytanowe, preparat zapobiegający roszeniu optyki, ewakuator laparoskopowy, zestaw do toracentezy ZADANIE 13 - Rękawice medyczne ZADANIE 14 - Zamknięty system pobierania krwi z możliwością wyboru techniki poboru - system próżniowo-aspiracyjny ZADANIE 15 - Maska tlenowa z rezerwuarem tlenu do koncentratora dla dorosłych, maska tracheostomijna ZADANIE 16 - Wyroby medyczne anestezjologiczne II ZADANIE 17 - Wyroby medyczne anestezjologiczne III i wapno sodowane ZADANIE 18 - Wyroby medyczne do laparoskopii ZADANIE 19 - Materiały ginekologiczne ZADANIE 20 - Szwy chirurgiczne niewchłanialne ZADANIE 21 - Szwy chirurgiczne wchłanialne ZADANIE 22 - Strzykawki jednorazowego użytku (2ml, 5ml, 10ml, 20ml) ZADANIE 23 - Naboje gazowe do sterylizatora STERI-VAC 5GS i papier do drukarki sterylizatora ZADANIE 24 - Myjki dla pacjenta ZADANIE 25 - Wyroby medyczne do zabiegów laryngologicznych ZADANIE 26 - Dren do drenażu klatki piersiowej ZADANIE 27 - Rękawice chirurgiczne ZADANIE 28 - Zestaw laryngologiczny, lusterka laryngologiczne ZADANIE 29 - Opatrunek specjalistyczny ze srebrem ZADANIE 30 - Narzędzia do endoskopii ZADANIE 31 - Przyrząd do pobierania materiału z endometrium ZADANIE 32 - Wyroby jałowe gazowe ZADANIE 33 - Wzierniki do otoskopu, haczyk uszny ZADANIE 34 - Wyroby medyczne dermatologiczne ZADANIE 35 - Przetwornik do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą krwawą ZADANIE 36 - Strzykawki do gazometrii z suchą heparyną litową ZADANIE 37 - Końcówka do odsysania pola operacyjnego ZADANIE 38 - Odzież operacyjna jednorazowego użytku ZADANIE 39 - Żel do USG ZADANIE 40 - Detergenty do myjki-dezynfektora ZADANIE 41 - Pojemniki na odpady medyczne ZADANIE 42 - Wkłady jednorazowe do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrad Stellant CT Dual ZADANIE 43 - Wyroby medyczne do leczenia ran ZADANIE 44 - Wyroby jednorazowe do laboratorium
Vorherige Bekanntmachung: 372374-2025
Interne Kennung: 11/MED/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 - Wyroby medyczne różne I (Strzykawki, igły jednorazowego użytku, żele do EKG, EEG, USG, nebulizatory, testy na helicobacter Pylori, zgłębniki, ostrza, szpatułki drewniane, paski testowe do pomiaru glukozy w świeżej krwi, igły do insulin)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych różnych I (Strzykawki, igły jednorazowego użytku, żele do EKG, EEG, USG, nebulizatory, testy na helicobacter Pylori, zgłębniki, ostrza, szpatułki drewniane, paski testowe do pomiaru glukozy w świeżej krwi, igły do insulin). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.1 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.2 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.3 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4 - Przyrządy do przetaczania (przyrządy, przedłużacz, osłona foliowa)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy przyrządów do przetaczania (przyrządy, przedłużacz, osłona foliowa). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.4 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5 - Elektrody do aparatu do elektrochirurgii OLYMPUS CELONlab ENT i akcesoria do chirurgii laparoskopowej z torem wizyjnym HD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do aparatu do elektrochirurgii OLYMPUS CELONlab ENT i akcesoriów do chirurgii laparoskopowej z torem wizyjnym HD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.5 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE 6 - Elektrody do badań EKG i do badań wysiłkowych, papiery do rejestratorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy elektrod do badań EKG i do badań wysiłkowych, papierów do rejestratorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.6 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 6
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE 7 - Kaniule do wlewów dożylnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy kaniuli do wlewów dożylnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.7 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE 8 - Materiały do sterylizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów do sterylizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.8 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 8
Los: LOT-0009
Titel: ZADANIE 9 - Wyroby medyczne jednorazowego użytku III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.9 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 9
Los: LOT-0010
Titel: ZADANIE 10 - Materiały opatrunkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów opatrunkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.10 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 10
Los: LOT-0011
Titel: ZADANIE 11 - Wyroby medyczne anestezjologiczne i osprzęt do noża harmonicznego GEN11 oraz nożyce koagulacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych anestezjologicznych i osprzętu do noża harmonicznego GEN11 oraz nożyc koagulacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.11 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 11
Los: LOT-0012
Titel: ZADANIE 12 - Wkłady do ssaka, klipsy tytanowe, preparat zapobiegający roszeniu optyki, ewakuator laparoskopowy, zestaw do toracentezy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wkładów do ssaka, klipsów tytanowych, preparatu zapobiegającego roszeniu optyki, ewakuatora laparoskopowego, zestawu do toracentezy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.12 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 12
Los: LOT-0013
Titel: ZADANIE 13 - Rękawice medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy rękawic medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.13 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 13
Los: LOT-0014
Titel: ZADANIE 14 - Zamknięty system pobierania krwi z możliwością wyboru techniki poboru - system próżniowo-aspiracyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy zamkniętego systemu pobierania krwi z możliwością wyboru techniki poboru - system próżniowo-aspiracyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.14 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 14
Los: LOT-0015
Titel: ZADANIE 15 - Maska tlenowa z rezerwuarem tlenu do koncentratora dla dorosłych, maska tracheostomijna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy masek tlenowych z rezerwuarem tlenu do koncentratora dla dorosłych, masek tracheostomijnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.15 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 15
Los: LOT-0016
Titel: ZADANIE 16 - Wyroby medyczne anestezjologiczne II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych anestezjologicznych II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.16 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 16
Los: LOT-0017
Titel: ZADANIE 17 - Wyroby medyczne anestezjologiczne III i wapno sodowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych anestezjologicznych III i wapna sodowanego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.17 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 17
Los: LOT-0018
Titel: ZADANIE 18 - Wyroby medyczne do laparoskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do laparoskopii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.18 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 18
Los: LOT-0019
Titel: ZADANIE 19 - Materiały ginekologiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów ginekologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.19 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 19
Los: LOT-0020
Titel: ZADANIE 20 - Szwy chirurgiczne niewchłanialne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy szwów chirurgicznych niewchłanialnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.20 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 20
Los: LOT-0021
Titel: ZADANIE 21 - Szwy chirurgiczne wchłanialne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy szwów chirurgicznych wchłanialnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.21 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 21
Los: LOT-0022
Titel: ZADANIE 22 - Strzykawki jednorazowego użytku (2ml, 5ml, 10ml, 20ml)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy strzykawek jednorazowego użytku (2ml, 5ml, 10ml, 20ml). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.22 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 22
Los: LOT-0023
Titel: ZADANIE 23 - Naboje gazowe do sterylizatora STERI-VAC 5GS i papier do drukarki sterylizatora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy naboi gazowych do sterylizatora STERI-VAC 5GS i papieru do drukarki sterylizatora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.23 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 23
Los: LOT-0024
Titel: ZADANIE 24 - Myjki dla pacjenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy myjek dla pacjenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.24 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 24
Los: LOT-0025
Titel: ZADANIE 25 - Wyroby medyczne do zabiegów laryngologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do zabiegów laryngologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.25 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 25
Los: LOT-0026
Titel: ZADANIE 26 - Dren do drenażu klatki piersiowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy drenów do drenażu klatki piersiowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.26 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 26
Los: LOT-0027
Titel: ZADANIE 27 - Rękawice chirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy rękawic chirurgicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.27 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 27
Los: LOT-0028
Titel: ZADANIE 28 - Zestaw laryngologiczny, lusterka laryngologiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy zestawów laryngologicznych, lusterek laryngologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.28 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 28
Los: LOT-0029
Titel: ZADANIE 29 - Opatrunek specjalistyczny ze srebrem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy opatrunków specjalistycznych ze srebrem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.29 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 29
Los: LOT-0030
Titel: ZADANIE 30 - Narzędzia do endoskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy narzędzi do endoskopii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.30 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 30
Los: LOT-0031
Titel: ZADANIE 31 - Przyrząd do pobierania materiału z endometrium
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy przyrządów do pobierania materiału z endometrium. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.31 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 31
Los: LOT-0032
Titel: ZADANIE 32 - Wyroby jałowe gazowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów jałowych gazowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.32 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 32
Los: LOT-0033
Titel: ZADANIE 33 - Wzierniki do otoskopu, haczyk uszny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wzierników do otoskopu, haczyków usznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.33 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 33
Los: LOT-0034
Titel: ZADANIE 34 - Wyroby medyczne dermatologiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dermatologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.34 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 34
Los: LOT-0035
Titel: ZADANIE 35 - Przetwornik do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą krwawą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy przetworników do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą krwawą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.35 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 35
Los: LOT-0036
Titel: ZADANIE 36 - Strzykawki do gazometrii z suchą heparyną litową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy strzykawek do gazometrii z suchą heparyną litową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.36 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 36
Los: LOT-0037
Titel: ZADANIE 37 - Końcówka do odsysania pola operacyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy końcówek do odsysania pola operacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.37 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 37
Los: LOT-0038
Titel: ZADANIE 38 - Odzież operacyjna jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy odzieży operacyjnej jednorazowego użytku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.38 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 38
Los: LOT-0039
Titel: ZADANIE 39 - Żel do USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy żeli do USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.39 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 39
Los: LOT-0040
Titel: ZADANIE 40 - Detergenty do myjki-dezynfektora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy detergentów do myjki-dezynfektora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.40 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 40
Los: LOT-0041
Titel: ZADANIE 41 - Pojemniki na odpady medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy pojemników na odpady medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.41 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 41
Los: LOT-0042
Titel: ZADANIE 42 - Wkłady jednorazowe do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrad Stellant CT Dual
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wkładów jednorazowych do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrad Stellant CT Dual. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.42 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 42
Los: LOT-0043
Titel: ZADANIE 43 - Wyroby medyczne do leczenia ran
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do leczenia ran. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.43 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 43
Los: LOT-0044
Titel: ZADANIE 44 - Wyroby jednorazowe do laboratorium
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów jednorazowych do laboratorium. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1.44 do SWZ oraz w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: ZADANIE 44