See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego, oprogramowania i licencji wraz z usługą wdrożenia w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego, oprogramowania i licencji wraz z usługą wdrożenia na potrzeby Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, ul. Armii Krajowej 8, zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” oraz opisem zawartym w „Arkuszach informacji techniczno-użytkowych”, stanowiących załączniki do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ nr 1 do 6. Zamówienie zrealizowane będzie w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu” nr KPOD.07.03-IP.10-0305/25 w ramach naboru Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.
Interne Kennung: PN/03/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 30213300 Tischcomputer, 72700000 Computernetze, 80500000 Ausbildung, 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integracja i rozbudowa systemu informatycznego
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 80530000 Berufsausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu ICT
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
Los: LOT-0003
Titel: Zwiększanie poziomu cyberbezpieczeństwa - ochrona poczty e-mail
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet3
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0004
Titel: Zwiększanie poziomu cyberbezpieczeństwa - segmentacja sieci
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet4
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72315200 Verwaltung von Datennetzen
Los: LOT-0005
Titel: Zwiększanie poziomu cyberbezpieczeństwa - szkolenia
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung, 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0006
Titel: Zwiększanie poziomu cyberbezpieczeństwa - audyt cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: szczegółowy opis zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 79417000 Sicherheitsberatung