2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud van de bossen en ecologische verbindingszones
Beschreibung: Om te komen tot een nieuwe meerjarige overeenkomst geldend van 2027-2030, waarbij marktpartijen ook in de gelegenheid worden gesteld om, op basis van juiste informatie, hier op in te schrijven, had een nieuwe aanbestedingsprocedure opgestart en afgerond moeten worden in 2025. Dit is tot op heden niet gebeurd, doordat beleidsambities nog moeten worden omgezet naar beheermaatregelen, welke geborgd dienen te worden in het beheersysteem. Om de periode tot, verwerking van deze informatie in het beheersysteem en na afronding van de nog te houden aanbestedingsprocedure te overbruggen wordt voorgesteld met de huidige contractpartij, die bekend is met het werk, een eenmalige overbruggingsovereenkomst voor het jaar 2026 te sluiten. €120.000,00 over 12 maanden
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1