2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na provádění archeologických výzkumů
Beschreibung: Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění archeologických výzkumů dle zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů, a to v území v hranicích Územního ekologického limitu dle usnesení vlády ČR č. 827/2015 a Dobývacího prostoru Braňany V, přičemž konkrétní místo plnění bude upřesněno vždy v příslušné Výzvě k podání nabídky.
Interne Kennung: N006/25/V00036561
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001