2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky medicinálního kapalného kyslíku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky medicinálního kapalného kyslíku do 5 zásobníků v majetku zadavatele umístěných v areálech nemocnic Liberec, Turnov a Frýdlant. Plnění zakázky je požadováno včetně zajištění pravidelné údržby, servisu, revizí včetně předání příslušných protokolů a proškolení obsluhy zásobníků (dále také „související služby) po dobu 2 let od nabytí účinnosti smlouvy.
Interne Kennung: VZ2025016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky medicinálního kapalného kyslíku do 5 zásobníků v majetku zadavatele umístěných v areálech nemocnic Liberec, Turnov a Frýdlant. Plnění zakázky je požadováno včetně zajištění pravidelné údržby, servisu, revizí včetně předání příslušných protokolů a proškolení obsluhy zásobníků (dále také „související služby) po dobu 2 let od nabytí účinnosti smlouvy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001