253241-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sonnenenergieanlage – Výstavba FVE v obci Bukovinka včetně stavebních úprav multifunkčního objektu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba FVE v obci Bukovinka včetně stavebních úprav multifunkčního objektu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (FVE) na střeše společenského domu Bukovinka na parc. č. 183 v k.ú. Bukovinka, na střeše Hasičské zbrojnice na parc. č.104/1 v k.ú. Bukovinka a na střeše Mateřské školy Bukovinka na parc. č. 74 v k.ú. Bukovinka. Dále předmětem zakázky jsou také st. práce – úpravy na multifunkční budově společenského domu na parc. č. st. 183 v k.ú. Bukovinka a také zemní práce – venkovní silnoproudé elektroinstalace za účelem propojení FVE na objektech mezi budovami na adrese Bukovinka čp. 126 a 26. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v Projektové dokumentaci a Položkovém rozpočtu. Projektová dokumentace je přílohou č. 5 této zadávací dokumentace „Příloha č. 5 Projektová dokumentace“, která je rozdělená na část FVE a část stavebních úprav, položkový rozpočet je přílohu č. 2 této zadávací dokumentace „Příloha č. 2 Položkový rozpočet“ rozdělený na část FVE a část stavebních úprav. Předmět plnění musí splňovat dále také technické požadavky zadavatele uvedené v příloze č. 7 této zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Smlouvy o připojení“.
Interne KennungVýstavba FVE v obci Bukovinka včetně stavebních úprav multifunkčního objektu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001