2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Budowa węzła osadowego na Oczyszczalni Ścieków w Rzeszowie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa węzła osadowego na Oczyszczalni Ścieków w Rzeszowie”
Interne Kennung: ZP/S-PN-05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa węzła osadowego na Oczyszczalni Ścieków w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Oczyszczalni Ścieków polegająca na: budowie dwóch zagęszczaczy grawitacyjnych, budowie zbiornika osadu nadmiernego zagęszczonego, budowie zbiornika osadu zmieszanego zagęszczonego, budowie pompowni osadu zmieszanego zagęszczonego, budowie fundamentu pod biofiltr, budowie instalacji zewnętrznych i technologii oraz przebudowie stacji zagęszczania osadu nadmiernego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage