253257-2026 - Ergebnis
Polen – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Sukcesywne dostawy kruszyw do budowy dróg leśnych na terenie RDLP Lublin w latach 2026 - 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy kruszyw do budowy dróg leśnych na terenie RDLP Lublin w latach 2026 - 2027
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na części, zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą ilość zadań. Oferta złożona na dane zadanie musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidzianego w SWZ dla tej części. 5.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: a. zadanie nr 1 – Dostawa kruszywa w ilości 20 000,00 t w tym: - Pospółka frakcji 0/16 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; - Piasek nasypowy frakcji 0/2 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; b. Zadanie nr 2 - Dostawa kruszywa łamanego C90/3w ilości 50 000,00 t w tym: - Kruszywo frakcji 0/31,5 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 20 000,00 t; - Kruszywo frakcji 0/63 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 30 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy RDLP Lublin
Vorherige Bekanntmachung852632-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 1 – Dostawa kruszywa w ilości 20 000,00 t
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: a. zadanie nr 1 – Dostawa kruszywa w ilości 20 000,00 t w tym: - Pospółka frakcji 0/16 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; - Piasek nasypowy frakcji 0/2 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 10 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy RDLP Lublin 4) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 14210000 – 6 żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego 5.3. Unormowania, których zobowiązany będzie w szczególności przestrzegać Wykonawca przy realizacji przedmiotu zamówienia 1) Podstawowe akty prawne: - ustawa z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2025r., poz. 567). 5.4. Zasady ogólne realizacji przedmiotu zamówienia. Ze względu na charakter prac, specyfikę dróg leśnych, ich nośność (możliwość wystąpienia miejsc podmokłych), brak miejsca do zawracania (możliwość wystąpienia konieczności cofania na dłuższych odcinkach) Zamawiający wymaga aby dostawy odbywały się samochodami odpowiednio przystosowanymi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca na terenie budowy rozładunek dostarczonego materiału odbywać się będzie w miejsce wskazane przez Zamawiającego bezpośrednio na budowaną drogę. Zamawiający wymaga aby dostawy kruszyw realizowane były sukcesywnie na zgłoszenie zapotrzebowania z min. 3 dniowym wyprzedzeniem (3 dni robocze), z podaniem lokalizacji ilości oraz częstotliwości dostaw w ciągu dnia. Zgłoszenie zapotrzebowania może nastąpić pisemnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie. 5.5. W przypadku powzięcia wątpliwości przez Zamawiającego, co do parametrów dostarczonej mieszanki kruszyw z wymaganiami określonymi w SWZ, Zamawiający wykona komisyjne pobranie próbki, a następnie zleci jej badanie niezależnemu laboratorium. Wynik badania stwierdzający niezgodność parametrów fizykochemicznych z tymi, które zostały określone w niniejszej specyfikacji spowoduje, że kosztami badań zostanie obciążony Wykonawca, a materiał zostanie usunięty na koszt Wykonawcy z placu budowy oraz zostanie zastąpiony przez Wykonawcę innym - zgodnym z wymaganiami Zamawiającego. Wykonawca może powierzyć realizację elementów przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie: zakresów rzeczowych, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są na tym etapie znane. Wskazanie takie należy umieścić na formularzu ofertowym. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie
Interne Kennungzadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa kruszywa łamanego C90/3w ilości 50 000,00 t
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kruszyw: b. Zadanie nr 2 - Dostawa kruszywa łamanego C90/3w ilości 50 000,00 t w tym: - Kruszywo frakcji 0/31,5 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 20 000,00 t; - Kruszywo frakcji 0/63 mm w zależności od potrzeb Zamawiającego, szacunkowo 30 000,00 t; 2) Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ. 3) Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest teren podległy RDLP Lublin 4) Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 14210000 – 6 żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego 5.3. Unormowania, których zobowiązany będzie w szczególności przestrzegać Wykonawca przy realizacji przedmiotu zamówienia 1) Podstawowe akty prawne: - ustawa z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2025r., poz. 567). 5.4. Zasady ogólne realizacji przedmiotu zamówienia. Ze względu na charakter prac, specyfikę dróg leśnych, ich nośność (możliwość wystąpienia miejsc podmokłych), brak miejsca do zawracania (możliwość wystąpienia konieczności cofania na dłuższych odcinkach) Zamawiający wymaga aby dostawy odbywały się samochodami odpowiednio przystosowanymi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca na terenie budowy rozładunek dostarczonego materiału odbywać się będzie w miejsce wskazane przez Zamawiającego bezpośrednio na budowaną drogę. Zamawiający wymaga aby dostawy kruszyw realizowane były sukcesywnie na zgłoszenie zapotrzebowania z min. 3 dniowym wyprzedzeniem (3 dni robocze), z podaniem lokalizacji ilości oraz częstotliwości dostaw w ciągu dnia. Zgłoszenie zapotrzebowania może nastąpić pisemnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie. 5.5. W przypadku powzięcia wątpliwości przez Zamawiającego, co do parametrów dostarczonej mieszanki kruszyw z wymaganiami określonymi w SWZ, Zamawiający wykona komisyjne pobranie próbki, a następnie zleci jej badanie niezależnemu laboratorium. Wynik badania stwierdzający niezgodność parametrów fizykochemicznych z tymi, które zostały określone w niniejszej specyfikacji spowoduje, że kosztami badań zostanie obciążony Wykonawca, a materiał zostanie usunięty na koszt Wykonawcy z placu budowy oraz zostanie zastąpiony przez Wykonawcę innym - zgodnym z wymaganiami Zamawiającego. Wykonawca może powierzyć realizację elementów przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie: zakresów rzeczowych, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są na tym etapie znane. Wskazanie takie należy umieścić na formularzu ofertowym. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie
Interne Kennungzadanie nr 2