2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu i budowa mieszkań przy ulicy Norwida w Sosnowcu – Etap I
Beschreibung: Wykonanie projektu i budowa mieszkań przy ul. Norwida w Sosnowcu – dla ETAPU I, na działkach nr 3017/1, 3015/2, 3016/1, 3271, 3484/5, 3272/1, 3273/1, 3274/5, 3010/1, 3013 obręb 10 Sosnowiec, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w niniejszej SWZ, Planie Miejscowym oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Etap I podzielony zostanie na 3 następujące zadania: Zadanie 1 - wykonanie dokumentacji projektowej wykonawczej w zakresie budynków dla Etapu I (Budynki A1-A3), Zadanie 2 - wykonanie dokumentacji budowlano-wykonawczej w zakresie przyłączy i sieci dla Etapu I, Zadanie 3 - roboty budowlane w zakresie Etapu I (bud. A1-A3), wykonanie zagospodarowania, przyłączy i sieci w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla bud. A1-A3, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla bud. A1-A3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdz. III SWZ oraz w załączniku 13 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 76487-2025
Interne Kennung: ZP/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45313100 Installation von Aufzügen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001