2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIERANIE I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH POCHODZĄCYCH Z GMINY WIERUSZÓW
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia obejmuje cztery zadania opisane w załączniku Nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia obejmujących następujące usługi: 1) zadanie 1 - usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, wykorzystywanych jedynie przez część roku z terenu gminy Wieruszów oraz wyposażenie na koszt wykonawcy (w okresie obowiązywania umowy) wszystkich właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady zgodnie z uchwałą nr XIV/86/2015 Rady Miejskiej w Wieruszowie z dnia 28 sierpnia 2015 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wieruszów (Dz. U. Woj. Łódzkiego z 2015 r. poz. 3737, z 2019 r. poz. 4453, 5608, 6204, z 2021 r. poz. 1986) (załącznik nr 19 do SWZ) oraz utrzymywanie tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym; 2) zadanie 2 - usługa polegającą na prowadzeniu i obsłudze Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na nieruchomości przeznaczonej na ten cel przez Zamawiającego oraz odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych w nim gromadzonych; 3) zadanie 3 - zbiórka odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z gospodarstw domowych, w zakresie określonym w zadaniu 1; 4) zadanie 4 - zbiórka odpadów komunalnych (trzy razy w roku) zebranych podczas akcji np. „Sprzątanie Świata” zgodnie z zaakceptowanym przez Zamawiającego harmonogramem;
Interne Kennung: BG.271.5.2025.ZC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001