253335-2021 - AuftragsänderungDeutschland-Berlin: Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Bekanntmachung einer Änderung
Bauleistung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1.
Umfang der Beschaffung
II.1.1.
Bezeichnung des Auftrags
Budowa nowej siedziby Ambasady RP w Berlinie
II.1.2.
CPV-Code Hauptteil
45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
II.2.
Beschreibung
II.2.2.
Weitere(r) CPV-Code(s)
45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
II.2.4.
Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja Inwestycji pod nazwą: „Budowa Ambasady RP w Berlinie” polegająca na budowie obiektu nowej Ambasady RP w Berlinie, zlokalizowanego przy Unter den Linden 70–72. Podstawowe parametry inwestycji:
— powierzchnia działki – 4 225 m2,
— powierzchnia zabudowy – ok. 2 713 m2,
— powierzchnia całkowita nadziemna – ok. 10 043 m2,
— powierzchnia całkowita kondygnacji podziemnej – ok. 3 415 m2,
— poziom posadowienia – poniżej średniego poziomu wód gruntowych.