See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vývoz jímek z vojenských areálů 2022-2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění čerpání, odvozu a likvidace biologického odpadu ze septiků a žump ve vojenských objektech v souladu s platnými právními předpisy. Zadavatel zadává VZ v souladu se zásadami společensky odpovědného zadávání veřejných zakázek. Společensky odpovědné zadávání kromě důrazu na čistě ekonomické parametry zohledňuje také související dopady zejména v oblasti sociálních a pracovních práv a životního prostředí.
Vorherige Bekanntmachung: 259352-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Praha a okolí
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění čerpání, odvozu a likvidace biologického odpadu ze septiků a žump ve vojenských objektech v souladu s platnými právními předpisy. Veřejná zakázka je zadána v souladu se zásadami společensky odpovědného zadávání veřejných zakázek. Společensky odpovědné zadávání kromě důrazu na čistě ekonomické parametry zohledňuje také související dopady zejména v oblasti sociálních a pracovních práv a životního prostředí.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Severní Čechy
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Západní Čechy
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Jižní Čechy a Vysočina
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Východní Čechy
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Severní Morava
Interne Kennung: 6