2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA I WDROŻENIE AKTUALIZACJI SYSTEMU RIS/PACS FORMEDICUS POPRZEZ NADZÓR AUTORSKI Z 3 LETNIM WSPARCIEM NBD
Beschreibung: Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ,
Interne Kennung: ZP/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ zamówienie jest finansowane w ramach dotacji z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. UMOWA NR KPOD.07.03-IP.10-0455/25/KPO/236/2025/683 została podpisana w dniu 20.01.2026 r. przez Głogowski Szpital Powiatowy sp. z o.o. i przesłana do Ministerstwa Zdrowia w celu podpisania. Warunki udzielonej dotacji zakładają, że projekt musi być zakończony do dnia 31.05.2026 r. Tym samym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, z uwagi na bardzo krótki termin na wykonanie projektu, a tym samym zamówienia. Dochowanie terminów określonych w art. 138 ust. 4 jest niemożliwe, ponieważ powoduje ryzyko utraty przez Zamawiającego przyznanej dotacji.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: zp/16/2026