See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg darkfiber-verbinding datacentra Pijnacker en Rotterdam + internettoegang op beide locaties
Beschreibung: Het doel van deze aanbestedingsprocedure is het tot stand brengen van een overeenkomst met één opdrachtnemer die, in opdracht van de Gemeente Pijnacker-Nootdorp, verantwoordelijk is voor: het realiseren en opleveren van een darkfiber-verbinding tussen het gemeentelijk datacentrum in Pijnacker en het datacentrum van SmartDC te Rotterdam; de darkfiber wordt gebruikt voor het continue synchroon houden van de data-sets in beide datacenters; het realiseren en opleveren van een beheerde internetverbinding op beide locaties, met een initiële capaciteit van 2 Gbit/s per locatie en de mogelijkheid tot toekomstige capaciteitsuitbreiding; de internet verbinding moet aan de opdrachtgever een hoge beschikbaarheid en kwaliteit van internet ontsluiting bieden; het zodanig inrichten van de infrastructuur dat de internet verbindingen samen functioneren als een ‘fail over’ pad bij het wegvallen van de darkfiber-verbinding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412110 Internet
5. Los
Los: LOT-0000