253401-2026 - Wettbewerb
Polen – Endoskopen – „Dostawa wieży do badań endoskopowych z oprzyrządowaniem i endoskopami kompatybilnymi z posiadanym przez Zamawiającego systemem endobaza firmy Olympus ”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wieży do badań endoskopowych z oprzyrządowaniem i endoskopami kompatybilnymi z posiadanym przez Zamawiającego systemem endobaza firmy Olympus ”
Beschreibung: Dostawa wieży do badań endoskopowych z oprzyrządowaniem i endoskopami kompatybilnymi z posiadanym przez Zamawiającego systemem endobaza firmy Olympus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia obejmuj dostawę wieży do badań endoskopowych z oprzyrządowaniem i endoskopami kompatybilnymi z posiadanym przez Zamawiającego systemem endobaza firmy Olympus.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ, , Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 3 - Wzór umowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy