Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot umowy może w czasie trwania umowy ulec zmniejszeniu z zastrzeżeniem jednak, że zmniejszenie ilości przedmiotu umowy nie przekroczy 30%. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego całości zamówienia Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie.
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Batorego 17/19