2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountsdiensten gemeente Eijsden-Margraten, Voerendaal en Vaals
Beschreibung: Accountsdiensten gemeente Eijsden-Margraten, Voerendaal en Vaals Perceel 1: gemeente Voerendaal 3 jaar (boekjaar 2026 tot en met 2028), optie 2 maal 1 jaar verlenging Perceel 2: gemeente Vaals 4 jaren (boekjaar 2026 tot en met 2029) Perceel 3: gemeente Eijsden-Margraten 4 jaren (boekjaar 2026 tot en met 2029)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De openbare procedure is de meest passende. We verwachten geen tientallen inschrijvingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Accountantsdiensten gemeente Voerendaal
Beschreibung: Accountantsdiensten gemeente Voerendaal Perceel 1: gemeente Voerendaal 3 jaar (boekjaar 2026 tot en met 2028), optie 2 maal 1 jaar verlenging
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1 (gemeente Voerendaal) heeft de optie om de opdracht met 2 maal 1 jaar te verlengen. Perceel 2 en 3 hebben geen verlengingsopties.
Los: LOT-0002
Titel: Accountsdiensten gemeente Vaals
Beschreibung: Accountantsdiensten gemeente Vaals Perceel 2 gemeente Vaals. 4 jaren boekjaren 2026 tot en met 2028
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Accountsdiensten gemeente Eijsden-Margraten
Beschreibung: Accountantsdiensten gemeente Eijsden-Margraten Perceel 3: gemeente Eijsden-Margraten. 4 jaren boekjaren 2026 tot en met 2028
Interne Kennung: 3