See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Rozseč
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Rozseč
Interne Kennung: 099/2019/142/3712
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Rozseč
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Rozseč
Interne Kennung: 099/2019/142/3713
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 22 v kategorii 9 – LS Loučná nad Desnou, revír Františkov - výroba dříví - harvestorová technologie
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 22 v kategorii 9 – LS Loučná nad Desnou, revír Františkov - výroba dříví - harvestorová technologie
Interne Kennung: 099/2019/142/3714
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 14 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda, revír 12 Ostrý
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 14 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda, revír 12 Ostrý
Interne Kennung: 099/2019/142/3715
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 122 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 12 Ostrý
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 122 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 12 Ostrý
Interne Kennung: 099/2019/142/3716
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 123 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 13 Prenet
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 123 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 13 Prenet
Interne Kennung: 099/2019/142/3717
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 13 - Prenet
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 13 - Prenet
Interne Kennung: 099/2019/142/3718
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 175 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R8 Ždánov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 175 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda R8 Ždánov
Interne Kennung: 099/2019/142/3719
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary, MÚ Podrostní, Ls Františkovy Lázně, R 42 Mohelno
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary, MÚ Podrostní, Ls Františkovy Lázně, R 42 Mohelno
Interne Kennung: 099/2019/142/3721
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Rápošov Pú -40 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Rápošov Pú -40 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3630