2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów zarządzania bezpieczeństwem, usługi zarządzanego centrum operacyjnego cyberbezpieczeństwa i specjalistyczne szkolenia z cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Zamówienie podzielone jest na cztery części, z których każda stanowi techniczną całość. CZĘŚĆ I - Dostawa systemów zarządzania bezpieczeństwem z wdrożeniem CZĘŚĆ II - Wdrożenie Usługi zarządzanego centrum operacyjnego cyberbezpieczeństwa CZĘŚĆ III - Specjalistyczne Szkolenia z cyberbezpieczeństwa dla pracowników IT/Sec CZĘŚĆ IV - modernizacja centralnych systemów zasilania awaryjnego - akumulatory do UPS. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: SP/12-ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138.4Pzp - postępowanie jest prowadzone w całości za pomocą środków komunikacji elektronicznej - skrócenie do 30 dni. Art. 138.2Pzp - w związku z koniecznością zakończenia realizacji zamówienia do 15 lipca 2026r. zachodzi pilna konieczność udzielenia zamówienia - do 15 dni. Szczegółowe uzasadnienie skrócenia terminu składania ofert stanowi załącznik do protokołu postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 72268000 Bereitstellung von Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa systemów zarządzania bezpieczeństwem z wdrożeniem
Beschreibung: 1. Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury IT wraz z wdrożeniem i szkoleniem – 200 urządzeń końcowych 2. Oprogramowanie przeciwdziałające wyciekowi danych DLP wraz z wdrożeniem – 400 licencji wieczystych 3. Platforma szkoleniowa – 200 użytkowników. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Wdrożenie Usługi zarządzanego centrum operacyjnego cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Świadczenie usługi Security Operations Center (SOC) wraz z utrzymaniem i rozwojem platformy monitoringu bezpieczeństwa klasy SIEM/SOAR z modułem analitycznym wykorzystującym mechanizmy sztucznej inteligencji. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagane dokumenty przedmiotowe zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0005
Titel: Specjalistyczne Szkolenia z cyberbezpieczeństwa dla pracowników IT/Sec
Beschreibung: 1. Szkolenie administratorów systemu cyberbezpieczeństwa w zakresie oprogramowania antywirusowego – 1 sztuka (3 pakiety) 2. Szkolenie administratorów w zakresie systemów kopii zapasowych 3. Szkolenie administratorów w zakresie administracji i utrzymania zapór sieciowych – 1 sztuka 4. Szkolenie administratorów w zakresie oprogramowania przeciwdziałającego wyciekowi danych – 2 sztuki 5. Szkolenie administratorów w zakresie systemu zarządzania dostępem uprzywilejowanym PAM 6. Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla pracowników szpitala – 4 sztuki 7. Szkolenie specjalistyczne z cyberbezpieczeństwa dla kadry IT/Security – 2 sztuki 8. Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla kadry kierowniczej – 2 sztuki 9. Opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI – 1 sztuka 10. Projektowanie polityki ciągłości działania – 1 sztuki. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagane dokumenty przedmiotowe zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Los: LOT-0006
Titel: Modernizacja centralnych systemów zasilania awaryjnego
Beschreibung: Akumulatory do UPS – 200 sztuk Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren