25351-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bereitstellung von Software – SW Zakázky 2
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSW Zakázky 2
BeschreibungPředmětem zakázky je vytvoření, údržba, podpora a rozvoj nové softwarové aplikace (dále jen „SW Zakázky 2“), která zcela nahradí stávající SW Zakázky, zachová celý komplex funkcionalit nejméně v tom rozsahu a kvalitě, jako má stávající SW Zakázky, rozšíří se o některé nové funkcionality a zachová napojení na jiné softwary využívané zadavatelem, jako je tomu u dosud využívaného SW Zakázky. Podrobný popis stávajícího SW Zakázky včetně požadavků na nové funkcionality je uveden v Technických podmínkách
Interne KennungSW Zakázky 2
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001