253538-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Magnetická rezonance Cheb + Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb - zpracování projektové dokumentace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMagnetická rezonance Cheb + Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb - zpracování projektové dokumentace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací pro povolení stavby (DSP), provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, zpracování projektových dokumentací pro provádění stavby (DPS) a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, a to na část pro zpracování projektové dokumentace pro pracoviště Magnetické rezonance Cheb a na část Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb.
Interne KennungP26V00000169
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelMagnetická rezonance Cheb - zpracování projektové dokumentace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací pro povolení stavby (DSP), provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb pro zpracování projektové dokumentace pro pracoviště Magnetické rezonance Cheb.
LosLOT-0002
TitelMísto pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb - zpracování projektové dokumentace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektových dokumentací pro povolení stavby (DSP), provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, zpracování projektových dokumentací pro provádění stavby (DPS) a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb. Část veřejné zakázky: Místo pro přistání pro urgentní příjem nemocnice Cheb.
Interne KennungKK/253/OP/26