See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu RTV i AGD do internatów i kwater internatowych znajdujących się w rejonie działania OR AMW Bydgoszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu RTV i AGD do internatów i kwater internatowych znajdujących się w rejonie działania OR AMW Bydgoszcz, w podziale na 10 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 32324600 Digital-TV-Boxen, 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 39713500 Elektrische Bügeleisen, 39713430 Staubsauger, 39711362 Mikrowellengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa pralek ładowanych od góry
Beschreibung: Dostawa pralek ładowanych od góry. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa chłodziarko zamrażarek (małe)
Beschreibung: Dostawa chłodziarko zamrażarek (małe). Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 2
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawa chłodziarko zamrażarek (średnie)
Beschreibung: Dostawa chłodziarko zamrażarek (średnie). Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Dostawa chłodziarko zamrażarek (duże)
Beschreibung: Dostawa chłodziarko zamrażarek (duże). Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Dostawa telewizorów
Beschreibung: Dostawa telewizorów. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 5
Haupteinstufung (cpv): 32324600 Digital-TV-Boxen
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Dostawa suszarek
Beschreibung: Dostawa suszarek. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 6
Haupteinstufung (cpv): 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Dostawa pralek ładowanych od przodu
Beschreibung: Dostawa pralek ładowanych od przodu. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Dostawa kuchenek mikrofalowych
Beschreibung: Dostawa kuchenek mikrofalowych. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 8
Haupteinstufung (cpv): 39711362 Mikrowellengeräte
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Dostawa żelazek
Beschreibung: Dostawa żelazek. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 9
Haupteinstufung (cpv): 39713500 Elektrische Bügeleisen
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Dostawa odkurzaczy
Beschreibung: Dostawa odkurzaczy. Szczegółowy wykaz miejsc dostaw sprzętu został zawarty w zał. nr 1 do OPZ- Wykaz miejsc dostaw.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.53.2026 część 10
Haupteinstufung (cpv): 39713430 Staubsauger