2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levensmiddelen
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van levensmiddelen (o.a. voedingswaren, voedingsmiddelen, koude dranken en alcoholische dranken) voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Het gaat hierbij om de levering van levensmiddelen, welke te koop zijn in de kantines van de scholen van opdrachtgever. De koude dranken worden ook verkocht via frisdrankautomaten. Onder levering van levensmiddelen vallen tevens de aan levensmiddelen verwante producten (zoals kartonnen bekers en borden, servetten etc.). Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. In bijlage 7 Kwaliteitsnormen zijn per productsoort de vereiste kwaliteitsnormen voor de tot de opdracht behorende levensmiddelen en aanverwante producten opgenomen. In Bijlage 8 staan voor het Maris College de afnamegegevens gedurende 2024 en voor het Haags Montessori Lyceum de afnamegegevens gedurende de meetperiode augustus 2024 - februari 2025. Er zijn niet meer gegevens van het Haags Montessori Lyceum bekend. Tevens is het aantal leerlingen en medewerkers aangegeven in paragraaf 1.2 van deze Aanbestedingsleidraad. Genoemde aantallen zijn een schatting en dienen om inschrijvers op gelijke basis te laten calculeren. Aan de genoemde omschrijving en aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Gedurende de looptijd van de overeenkomst heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om locaties en/of aantallen toe te voegen, te verminderen of te verplaatsen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
253551-2025 - Mededinging
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Levensmiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levensmiddelen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1