2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkontinenční plenkové kalhotky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek níže specifikovaných inkontinenčních plenových kalhotek, pro pověřující zadavatele, a to na dobu 24 měsíců. Pro plnění veřejné zakázky bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem. Předmět veřejné zakázky, resp. jednotlivé poptávané položky jsou detailně specifikovány v příloze č. 4 zadávací dokumentace (Cenová tabulka) a příloze č. 5 zadávací dokumentace (Technické podmínky). V příloze č. 4 zadávací dokumentace (Cenová tabulka) je uveden také předpokládaný objem pro všechny pověřující zadavatele. Uvedený předpokládaný objem dodávek je zadavatelem uvedenou množstevní indikací stanovenou pro účely zpracování nabídkových cen (ze které zadavatel vycházel i při stanovení předpokládané hodnoty) a nejde tedy o maximální či závazný rozsah dodávek, které mohou být či budou zadavatelem čerpány během účinnosti rámcové dohody, jejíž vzor tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace (Vzor rámcové dohody). Veřejná zakázka bude plněna na základě rámcové dohody uzavřené s jedním účastníkem (vybraným dodavatelem). Předmětem rámcové dohody budou dodávky inkontinenčních pomůcek – plenových kalhotek, který je specifikován v příloze č. 4 a č. 5 zadávací dokumentace, včetně zajištění dopravy do konsignačního skladu zadavatele a souvisejících služeb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Inkontinenční plenkové kalhotky
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele. V případě, že zadavatel odstoupí od rámcové dohody pro část veřejné zakázky v souladu s touto dohodou, je zadavatel oprávněn uzavřít rámcovou dohodu pro veřejnou zakázku s dalším dodavatelem v pořadí (dále jen „druhý dodavatel“ nebo „nový dodavatel“), a to za podmínek uvedených v nabídce tohoto druhého dodavatele.