See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Administrowanie i utrzymanieCmentarza Komunalnego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żwirowej 5 oraz całokształt spraw związanych z administrowaniem Cmentarza Świętokrzyskiego przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim
Beschreibung: Usługa związana z administrowaniem i utrzymaniem Cmentarza Komunalnego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żwirowej 5 o powierzchni 30,142 ha zlokalizowanego na działkach nr: - 1807,53/1, 54/1, 55/1,56/1, 57/1 obręb Chwalęcice - 1/6, 2, 11, 12, 13 obręb Staszica oraz całokształt spraw związanych z administrowaniem Cmentarza Świętokrzyskiego przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim położonego na działce nr 1552 obręb 2 - Górczyn
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Administrowanie i utrzymanie Cmentarza Komunalnego w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żwirowej 5 oraz całokształt spraw związanych z administrowaniem Cmentarza Świętokrzyskiego przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim