See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur externen
Beschreibung: De aanbestedende dienst beoogt met deze aanbesteding een opdrachtnemer te contracteren voor de ondersteuning bij de inhuur van externe professionals. De dienstverlening omvat onder meer regie op het inhuurproces, matching van aanvragen, borging van compliance en dossiervorming, alsmede ondersteuning bij kwaliteits- en leveranciersmanagement. De omvang van de opdracht is gebaseerd op de historische inhuurvolumes van GGDZW over de jaren 2023 en 2024. De gemiddelde jaarlijkse inhuur bedraagt circa 6 miljoen exclusief btw. Hierbij is de pandemie-gerelateerde inhuur buiten beschouwing gelaten.
Interne Kennung: GGDZW - EOA - Inhuur externen 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om de raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen.
253612-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur externen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur externen
Interne identificatiecode: GGDZW - EOA - Inhuur externen 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: