2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów osobowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie-II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów osobowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie obejmując trzy samochody o napędzie benzynowym lub hybrydowym typu MHEV (benzynowy i elektryczny) w ramach zamówienia podstawowego oraz do dwóch w ramach prawa opcji. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej „SOPZ”) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 224752-2025
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.22.2025.PR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 13.02.2025 r. opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne 99447-2025 umożliwiające skrócenie terminu składania ofert.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP. Prawo Opcji polega na zwiększeniu przedmiotu zamówienia o nie więcej niż dwa samochody o napędzie benzynowym lub hybrydowym typu MHEV (benzynowy i elektryczny). Szczegółowe zapisy dotyczące warunków skorzystania z Prawa Opcji przez Zamawiającego zostały zawarte we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.