2. Verfahren
Verfahren
Titel: Metal/Backend Sputter system
Beschreibung: Levering van één metaal-backend sputtersysteem, geschikt voor het aanbrengen van Ti- en Au-lagen op 6-inch InP-wafers. Levering van één metaal-backend sputtersysteem.
Interne Kennung: WS2568657247 / TNO7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Optioneel een tweede (2e) metal/backend sputter system - Onderhoud & Services voor het jaar na afloop van de garantietermijn, en de jaren daaropvolgend. - Spare parts en consumables