25368-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Externe Inhuur Sociaal Domien
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelExterne Inhuur Sociaal Domien
BeschreibungDe aanbestedende dienst wenst met (vier) 4 inschrijvers een raamovereenkomst te sluiten, in het kader van externe inhuur waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst. 15 miljoen exclusief BTW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
LosLOT-0000
TitelExterne inhuur sociaal domein
Beschreibunggeen percelen
Interne Kennung1
25368-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Externe Inhuur Sociaal Domien
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Externe Inhuur Sociaal Domien
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Externe inhuur sociaal domein
Beschrijving: geen percelen
Interne identificatiecode: 1