2. Verfahren
Verfahren
Titel: L01FE01 CETUXIMAB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčiv s obsahem účinné látky L01FE01 CETUXIMAB po dobu 4 let. Zadavatel požaduje pouze léčivé přípravky, u nichž je Státním ústavem pro kontrolu léčiv stanovena výše úhrady z veřejného zdravotního pojištění, nebo léčivé přípravky, jež jsou zahrnuty v číselníku tzv. N-LEKY vydaných Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky a Svazem zdravotních pojišťoven, do kterých jsou zahrnovány nemocniční léky a pojišťovny u nich garantují úhradu. S vítězným účastníkem uzavřena smlouva na dobu trvání 4 let.
Vorherige Bekanntmachung: 963-2022
Interne Kennung: 075/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zadání zakázky v dynamickém nákupním systému v souladu s § 141 zákona č. 134/2016 Sb.: Název dynamického nákupního systému: DNS Léčiva Evidenční číslo ve VVZ: Z2022-000963 Evidenční číslo zadavatele:07/2022 Zakázka - DNS dle § 141 zákona: Název veřejné zakázky: L01FE01 CETUXIMAB Evidenční číslo zadavatele: 075/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002