2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging ERP en FIN pakket bij Drechtwerk
Beschreibung: Vervanging ERP en FIN pakket bij Drechtwerk De geraamde opdrachtwaarde voor het vervangen van het ERP-systeem en het leveren en implementeren van een Financieel systeem voor Drechtwerk bedraagt ca. Implementatie ERP €150.000,- ex btw Implementatie FIN €80.000 ex btw Licentiekosten €60.000 ex btw per jaar Aan de opgegeven bedragen kunnen op geen enkele manier rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 250196GRS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 1-5-2026 en wordt gesloten voor een periode van vijf (5) jaar met een optie tot eenzijdige verlenging van vijf (5) maal één (1) jaar. De Overeenkomst eindigt derhalve van rechtswege op 1-5-2031, met een mogelijke uitloop tot maximaal 1-5-2036.