See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa endoprotez stawów wraz z wypożyczeniem instrumentarium do zakładania oferowanych rodzajów endoprotez
Interne Kennung: PN/08/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser, 33697110 Knochenzemente, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Endoprotezy
Beschreibung: Pakiet1: Endoprotezy - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 1: Endoprotezy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne
Beschreibung: Część 2: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 2: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Endoproteza stawu ramienno-łopatkowego
Beschreibung: Część 3: Endoproteza stawu ramienno-łopatkowego - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 3: Endoproteza stawu ramienno-łopatkowego
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego i kolanowego
Beschreibung: Część 4: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego i kolanowego - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 4: Endoprotezy pierwotne i rewizyjne stawu biodrowego i kolanowego
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Endoproteza dłoni
Beschreibung: Część 5: Endoproteza dłoni- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 5: Endoproteza dłoni
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Endoproteza stawu śródstopno-paliczkowego
Beschreibung: Część 6: Endoproteza stawu śródstopno-paliczkowego- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 6: Endoproteza stawu śródstopno-paliczkowego
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Cementy
Beschreibung: Część 7: Cementy- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 7: Cementy
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: System reduktorów stożka do operacji rewizyjnych stawu biodrowego
Beschreibung: Część 8: System reduktorów stożka do operacji rewizyjnych stawu biodrowego- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 8: System reduktorów stożka do operacji rewizyjnych stawu biodrowego
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Materiał do wypełnień
Beschreibung: Część 9: Materiał do wypełnień- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 9: Materiał do wypełnień
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: System implantów do złamań okołoprotezowych
Beschreibung: Część 10: System implantów do złamań okołoprotezowych- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 10: System implantów do złamań okołoprotezowych
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego (połowicza)
Beschreibung: Część 11: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego (połowicza)- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 11: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego (połowicza)
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0012
Titel: Część 13: Spacer ramienny- zestaw
Beschreibung: Część 13: Spacer ramienny- zestaw- wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w SWZ
Interne Kennung: 13: Spacer ramienny- zestaw