See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej oraz gospodarki odpadami na terenie gminy Mielec zadanie dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja8/2023/3423/PolskiLad
Beschreibung: Doposażenie i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej oraz gospodarki odpadami na terenie gminy Mielec zadanie dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja8/2023/3423/PolskiLad
Interne Kennung: ZP.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki - 1szt.
Beschreibung: Część 1 – Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki - 1szt.
Interne Kennung: Cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z osprzętem (kosiarka bijakowa boczna, pług do śniegu prosty) - 1kpl.
Beschreibung: Część 2 – Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z osprzętem (kosiarka bijakowa boczna, pług do śniegu prosty) - 1kpl.
Interne Kennung: Cz.2
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu wywrotka o ładowności do 3,5 t – 1 szt
Beschreibung: Część 3 – Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu wywrotka o ładowności do 3,5 t – 1 szt
Interne Kennung: Cz.3
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Budowa wiaty gospodarczo garażowej
Beschreibung: Część 4 – Budowa wiaty gospodarczo garażowej
Interne Kennung: Cz.4
Haupteinstufung (cpv): 44112100 Schutzunterkünfte
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii – 2 szt
Beschreibung: Część 5 – Montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii – 2 szt
Interne Kennung: Cz.5
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Remont przepompowni ścieków na terenie Gminy Mielec w miejscowości Chorzelów, Chrząstów, Trześń, Złotniki
Beschreibung: Część 6 – Remont przepompowni ścieków na terenie Gminy Mielec w miejscowości Chorzelów, Chrząstów, Trześń, Złotniki
Interne Kennung: Cz.6
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Dostawa i instalacja wagi samochodowej – 50 Mg
Beschreibung: Część 7 – Dostawa i instalacja wagi samochodowej – 50 Mg
Interne Kennung: Cz.7
Haupteinstufung (cpv): 42923110 Wiegeeinrichtungen