See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przekładników – Etap 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przekładników prądowych, napięciowych, kombinowanych stanowiących wyposażenie Stacji Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 Części: - Część 1: Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa stacji 400/110 kV Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kV Ełk, - Część 2: Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Tucznawa, - Część 3: Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Część 4: Dostawa przekładników dla zadań: Rozbudowa i modernizacja stacji 400_110 kV Rokitnica, Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, Rozbudowa rozdzielni 400 kV w stacji 400/110 kV Ostrowiec. - Część 5: Dostawa przekładników dla zadań: Rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów, Rozbudowa i modernizacja stacji 400/220/110 kV Polkowice, Modernizacja SE 220/110 kV Adamów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej z Części. 3. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień: 31173000-9 - Przekładniki. 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 790669-2025
Interne Kennung: 2025/WNP-0328
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31173000 Messwandler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przekładników – Etap 10. Część 1: Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa stacji 400/110 kV Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kV Ełk
Beschreibung: 1. Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa stacji 400/110 kV Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kV Ełk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. 4. Termin wykonania zamówienia: nie dłużej niż do 27.12.2027r. od daty zawarcia Umowy. W związku z faktem, że przedmiotowe zamówienie stanowi dostawy inwestorskie przekładników dla zadania pn. „Rozbudowa stacji 400/110 kV Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kV Ełk”, tym samym obejmuje dostawę uwzględnioną w harmonogramie robót budowlanych dla zadania „Rozbudowa stacji 400/110 kV Ełk Bis wraz z przebudową stacji 220/110 kV Ełk” zatem musi być zrealizowana w określonym terminie. Zamawiający wyjaśnia, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie jest możliwe ustalenie terminu w dniach, tygodniach, miesiącach lub latach zgodnie z art. 436 ust. 1 Pzp.
Interne Kennung: 2025/WNP-0328/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowanie prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przekładników – Etap 10. Część 2: Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Tucznawa
Beschreibung: 1. Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Tucznawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. 4. Termin wykonania zamówienia: nie dłużej niż do 01.03.2028r., od daty zawarcia Umowy. W związku z faktem, że przedmiotowe zamówienie stanowi dostawy inwestorskie przekładników dla zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Tucznawa”, tym samym obejmuje dostawę uwzględnioną w harmonogramie robót budowlanych dla zadania „Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Tucznawa” zatem musi być zrealizowana w określonym terminie. Zamawiający wyjaśnia, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie jest możliwe ustalenie terminu w dniach, tygodniach, miesiącach lub latach zgodnie z art. 436 ust. 1 Pzp.
Interne Kennung: 2025/WNP-0328/2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przekładników – Etap 10. Część 3: Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE.
Beschreibung: 1. Dostawa przekładników na zadanie: Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. 4. Termin wykonania zamówienia: nie dłużej niż do 01.05.2027r., od daty zawarcia Umowy. W związku z faktem, że przedmiotowe zamówienie stanowi dostawy inwestorskie przekładników dla zadania pn. „Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE”, tym samym obejmuje dostawę uwzględnioną w harmonogramie robót budowlanych dla zadania „Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE” zatem musi być zrealizowana w określonym terminie. Zamawiający wyjaśnia, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie jest możliwe ustalenie terminu w dniach, tygodniach, miesiącach lub latach zgodnie z art. 436 ust. 1 Pzp.
Interne Kennung: 2025/WNP-0328/3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przekładników – Etap 10. Część 4: Dostawa przekładników dla zadań: Rozbudowa i modernizacja stacji 400_110 kV Rokitnica, Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, Rozbudowa rozdzielni 400 kV w stacji 400/110 kV Ostrowiec.
Beschreibung: 1. Część 4: Dostawa przekładników dla zadań: Rozbudowa i modernizacja stacji 400_110 kV Rokitnica, Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, Rozbudowa rozdzielni 400 kV w stacji 400/110 kV Ostrowiec. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. 4. Termin wykonania zamówienia: nie dłużej niż do 01.02.2028r., od daty zawarcia Umowy z uwzględnieniem terminów pośrednich wskazanych w pkt 3.5 OPZ (cz. II. SWZ). W związku z faktem, że przedmiotowe zamówienie stanowi dostawy inwestorskie przekładników dla zadań pn. "Rozbudowa i modernizacja stacji 400_110 kV Rokitnica", "Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE" oraz "Rozbudowa rozdzielni 400 kV w stacji 400/110 kV Ostrowiec", tym samym obejmuje dostawę uwzględnioną w harmonogramie robót budowlanych dla zadań: "Rozbudowa i modernizacja stacji 400_110 kV Rokitnica", "Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE" oraz "Rozbudowa rozdzielni 400 kV w stacji 400/110 kV Ostrowiec" zatem musi być zrealizowana w określonym terminie. Zamawiający wyjaśnia, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie jest możliwe ustalenie terminu w dniach, tygodniach, miesiącach lub latach zgodnie z art. 436 ust. 1 Pzp.
Interne Kennung: 2025/WNP-0328/4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przekładników – Etap 10. Część 5: Dostawa przekładników dla zadań: Rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów, Rozbudowa i modernizacja stacji 400/220/110 kV Polkowice, Modernizacja SE 220/110 kV Adamów.
Beschreibung: 1. Dostawa przekładników dla zadań: Rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów, Rozbudowa i modernizacja stacji 400/220/110 kV Polkowice, Modernizacja SE 220/110 kV Adamów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 4) ustawy, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. 4. Termin wykonania zamówienia: nie dłużej niż do 30.09.2027r., od daty zawarcia Umowy. z uwzględnieniem terminów pośrednich wskazanych w pkt 3.5 OPZ (cz. II. SWZ). W związku z faktem, że przedmiotowe zamówienie stanowi dostawy inwestorskie przekładników dla zadań pn. "Rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów", "Rozbudowa i modernizacja stacji 400/220/110 kV Polkowice" oraz "Modernizacja SE 220/110 kV Adamów", tym samym obejmuje dostawę uwzględnioną w harmonogramie robót budowlanych dla zadań "Rozbudowa rozdzielni 220 kV w stacji 220/110 kV Leśniów", "Rozbudowa i modernizacja stacji 400/220/110 kV Polkowice" oraz "Modernizacja SE 220/110 kV Adamów" zatem musi być zrealizowana w określonym terminie. Zamawiający wyjaśnia, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie jest możliwe ustalenie terminu w dniach, tygodniach, miesiącach lub latach zgodnie z art. 436 ust. 1 Pzp .
Interne Kennung: 2025/WNP-0328/5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.