See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění svozu odpadu pro ČRo
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajišťování činnosti související se tříděním a svozem komunálního a jiného odpadu, především sběr, svoz a odstranění komunálního odpadu včetně sběru, svozu a recyklace tříděných složek komunálního odpadu jako je papír, sklo, plasty, kovy, bioodpady aj.
Interne Kennung: VZ57/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle zadávací dokumentace