2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění koordinátorů týmů pro duševní zdraví dětí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění činnosti týmů pro duševní zdraví dětí (dále „činnost TDZD“), které poskytují pomoc a podporu dětem, u kterých došlo ke zhoršení duševního zdraví nebo dětem, které jsou zhoršením duševního zdraví ohroženy, a jejichž činnost spočívá v komplexní a multidisciplinární spolupráci subjektů angažovaných při řešení problémů dětí v oblasti duševního zdraví či oblastech souvisejících. Předmětem veřejné zakázky je zajištění činnosti TDZD na území Jihočeského kraje, konkrétně na území okresu České Budějovice (1. část veřejné zakázky), Tábor (2. část veřejné zakázky) a Český Krumlov (3. část veřejné zakázky). Činnost TDZD je určena především dětem ve věku 6 až 16 let. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: OVZS 13052/2025/irst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312120 Betreuungsleistungen für behinderte Kinder und Jugendliche in Tagesheimen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zajištění koordinátora týmu pro duševní zdraví dětí - okres České Budějovice
Beschreibung: Předmětem 1. části veřejné zakázky je zajištění činnosti týmů pro duševní zdraví dětí (dále „činnost TDZD“), které poskytují pomoc a podporu dětem, u kterých došlo ke zhoršení duševního zdraví nebo dětem, které jsou zhoršením duševního zdraví ohroženy, a jejichž činnost spočívá v komplexní a multidisciplinární spolupráci subjektů angažovaných při řešení problémů dětí v oblasti duševního zdraví či oblastech souvisejících. Předmětem veřejné zakázky je zajištění činnosti TDZD na území Jihočeského kraje, konkrétně na území okresu České Budějovice. Činnost TDZD je určena především dětem ve věku 6 až 16 let. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 1. část VZ
Los: LOT-0002
Titel: Zajištění koordinátora týmu pro duševní zdraví dětí - okres Tábor
Beschreibung: Předmětem 2. části veřejné zakázky je zajištění činnosti týmů pro duševní zdraví dětí (dále „činnost TDZD“), které poskytují pomoc a podporu dětem, u kterých došlo ke zhoršení duševního zdraví nebo dětem, které jsou zhoršením duševního zdraví ohroženy, a jejichž činnost spočívá v komplexní a multidisciplinární spolupráci subjektů angažovaných při řešení problémů dětí v oblasti duševního zdraví či oblastech souvisejících. Předmětem veřejné zakázky je zajištění činnosti TDZD na území Jihočeského kraje, konkrétně na území okresu Tábor. Činnost TDZD je určena především dětem ve věku 6 až 16 let. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 2. část VZ
Los: LOT-0003
Titel: Zajištění koordinátora týmu pro duševní zdraví dětí - okres Český Krumlov
Beschreibung: Předmětem 3. části veřejné zakázky je zajištění činnosti týmů pro duševní zdraví dětí (dále „činnost TDZD“), které poskytují pomoc a podporu dětem, u kterých došlo ke zhoršení duševního zdraví nebo dětem, které jsou zhoršením duševního zdraví ohroženy, a jejichž činnost spočívá v komplexní a multidisciplinární spolupráci subjektů angažovaných při řešení problémů dětí v oblasti duševního zdraví či oblastech souvisejících. Předmětem veřejné zakázky je zajištění činnosti TDZD na území Jihočeského kraje, konkrétně na území okresu Český Krumlov. Činnost TDZD je určena především dětem ve věku 6 až 16 let. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 3. část VZ