2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków gotowych - 05/LEKI/2026
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa leków gotowych”- CPV 33600000-6 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie nie jest podzielone na części 4. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych: Zamawiający nie dokonał podziału na części niniejszego postępowania z uwagi na fakt, iż przedmiot zamówienia stanowi jedną niepodzielną całość. Ponadto podział zamówienia byłby nieuzasadniony faktycznie i ekonomicznie oraz mógłby wygenerować nadmierne koszty wykonania zamówienia. Skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonania umowy. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 241 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne lub innych wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 i 96 ustawy Pzp. 9. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 05/LEKI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa leków gotowych”- CPV 33600000-6 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie nie jest podzielone na części 4. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych: Zamawiający nie dokonał podziału na części niniejszego postępowania z uwagi na fakt, iż przedmiot zamówienia stanowi jedną niepodzielną całość. Ponadto podział zamówienia byłby nieuzasadniony faktycznie i ekonomicznie oraz mógłby wygenerować nadmierne koszty wykonania zamówienia. Skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonania umowy. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 241 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne lub innych wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 i 96 ustawy Pzp. 9. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia V.Termin wykonania zamówienia: Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie od dnia zawarcia umowy przez okres 12 miesięcy lub do dnia wcześniejszego wyczerpania środków przeznaczonych na realizację niniejszego zamówienia. VI.Warunki udziału w postępowaniu: 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, na zasadach określonych w pkt VIII SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określił warunków w powyższym zakresie; 2)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: a) posiadają zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej lub składu konsygnacyjnego, zawierające uprawnienia w zakresie obrotu produktami leczniczymi; b) posiadają zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na obrót lekami odurzającymi i substancjami psychotropowymi; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie określił warunków w powyższym zakresie;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zawarta we wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ w § 1 ust. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia (maksymalnie o 30%) ilości zamawianych produktów leczniczych w ramach poszczególnych pozycji produktów leczniczych objętych przedmiotem umowy oraz nabycia ich po cenach jednostkowych określonych w załączniku nr 2 do umowy, pod warunkiem nie przekroczenia maksymalnej wartości umowy określonej w § 5 ust. 7 niniejszej umowy.