25384-2025 - Wettbewerb
Polen – Systemunterstützung – Usługa dla systemu KRZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa dla systemu KRZ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa dla systemu KRZ. Zgodnie z pkt. 7 SWZ: 7. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 7.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli: 7.1.1. wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje co najmniej: 7.1.1.1. 1 usługę spełniającą łącznie wymagania: 7.1.1.1.1. przedmiotem usługi było/jest świadczenie usługi utrzymania systemu teleinformatycznego przy jednoczesnym wykorzystaniu zarówno serwerowej platformy operacyjnej, jak i platformy do automatyzowania wdrażania i zarządzania kontenerami, a także relacyjnej bazy danych; 7.1.1.1.2. usługa była/jest świadczona nieprzerwanie przez okres 18 miesięcy; 7.1.1.1.3. wartość usługi (bez wartości dostaw sprzętu i oprogramowania gotowego) była/jest nie mniejsza niż 2 000 000 złotych brutto za okres 18 miesięcy. W przypadku świadczeń nadal wykonywanych wartość usługi musi dotyczyć części już wykonanej nie zaś całości w tym przyszłego nierealizowanego zakresu usługi. W przypadku świadczeń nadal wykonywanych Zamawiający wymaga, aby przedmiot usługi był zrealizowany co najmniej w zakresie wymaganym dla wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu. oraz 7.1.1.2. 1 usługę spełniającą łącznie wymagania: 7.1.1.2.1. przedmiotem usługi była budowa systemu teleinformatycznego przy jednoczesnym wykorzystaniu zarówno serwerowej platformy operacyjnej, jak i platformy do automatyzowania wdrażania i zarządzania kontenerami, a także relacyjnej bazy danych; 7.1.1.2.2. wartość usługi (bez wartości dostaw sprzętu i oprogramowania gotowego) była nie mniejsza niż 3 000 000 złotych brutto. lub 7.1.1.3. 1 usługę spełniającą łącznie wymagania: 7.1.1.3.1. przedmiotem usługi była modyfikacja systemu teleinformatycznego przy jednoczesnym wykorzystaniu zarówno serwerowej platformy operacyjnej, jak i platformy do automatyzowania wdrażania i zarządzania kontenerami, a także relacyjnej bazy danych; 7.1.1.3.2. wartość usługi (bez wartości dostaw sprzętu i oprogramowania gotowego) była nie mniejsza niż 500 000 złotych brutto. W przypadku świadczeń nadal wykonywanych wartość usługi musi dotyczyć części już wykonanej nie zaś całości w tym przyszłego nierealizowanego zakresu usługi. W przypadku świadczeń nadal wykonywanych Zamawiający wymaga, aby przedmiot usługi był zrealizowany co najmniej w zakresie wymaganym dla wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu. 7.2.1. przedstawi osoby, które spełniają minimalne wymagania w zakresie dotyczącym liczby osób oraz ich kwalifikacji zawodowych, wykształcenia i doświadczenia: Zgodnie ze schematem: Rola/Liczba osób/Kwalifikacje zawodowe i wykształcenie/Doświadczenie Osoba pełniąca rolę Kierownika Projektu / 1/ 1) Jeden z certyfikatów: - Certyfikat PRINCE2 na poziomie co najmniej Practicioner lub certyfikat równoważny, lub - Certyfikat AgilePM na poziomie co najmniej Practicioner lub certyfikat równoważny, lub - Certyfikat PMP Project Management Professional lub certyfikat równoważny; 2) Wykształcenie wyższe / W ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 12 miesięcy (odrębnie, oddzielnie dla każdego projektu) pełniła rolę kierownika projektu w 2 projektach, z których: a) jeden projekt polegał na wykonywaniu czynności w zakresie utrzymania systemu teleinformatycznego oraz modyfikacji systemu teleinformatycznego i wsparcia eksploatacji dla użytkowników systemu teleinformatycznego o wartości projektu 1 000 000 złotych brutto (bez wartości dostaw sprzętu i oprogramowania gotowego), b) jeden projekt polegał na wykonywaniu czynności wsparcia eksploatacji dla użytkowników systemu teleinformatycznego o wartości projektu 800 000 złotych brutto (bez wartości dostaw sprzętu i oprogramowania gotowego). Osoba pełniąca rolę Analityka systemowego / 2 / Nie dotyczy / Osoby nr 1 i 2: W ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 6 miesięcy dla systemu teleinformatycznego pełniła rolę analityka systemowego i wykonywała czynności polegające na analizie systemowej z zastosowaniem języka UML. Osoba pełniąca rolę Analityka biznesowego / 2 / Nie dotyczy / Osoba nr 1: W ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 6 miesięcy dla systemu teleinformatycznego pełniła rolę analityka biznesowego i wykonywała czynności polegające na analizie biznesowej z zastosowaniem języka UML. Osoba nr 2: W ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert przez okres 6 miesięcy dla systemu teleinformatycznego pełniła rolę analityka biznesowego i wykonywała czynności polegające na analizie biznesowej z zastosowaniem języka BPMN. Osoba pełniąca rolę Projektanta / 2 / Nie dotyczy / Osoby nr 1 i 2: W ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert łącznie przez okres w sumie 24 miesięcy pełniła rolę projektanta w projekcie w zakresie dotyczącym budowy lub modyfikacji systemów teleinformatycznych, w których wykonywała czynności polegające na projektowaniu systemów teleinformatycznych z zastosowaniem języka UML. Ze względu na limit znaków ciąg dalszy opisu jest w pkt. 5.1.6 "Informacje ogólne" - "Informacje dodatkowe".
Interne KennungBF-II.3710.1.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa dla systemu KRZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Jeżeli Zamawiający uzna, że po zawarciu Umowy istnieje potrzeba kolokacji Systemu, może udzielić Wykonawcy zamówienia stanowiącego opcję w rozumieniu art. 441 Ustawy („Opcja”), polegającego na: 1) wdrożeniu Systemu i przetestowaniu jego działania w trybie pracy dwuośrodkowej (kolokacja) w terminie 24 miesięcy liczonych od złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z Opcji oraz świadczeniu usług określonych w § 2 ust. 1 pkt 1 dla każdego przełączonego podsystemu Systemu w siedzibie B od chwili przełączenia danego podsystemu Systemu do dnia poprzedzającego datę protokolarnego odbioru produkcyjnego przełączenia pracy Systemu, oraz 2) świadczeniu usług określonych w § 2 ust. 1 pkt 1 dla części Systemu w siedzibie B – poczynając od daty protokolarnego odbioru produkcyjnego przełączenia pracy Systemu do końca okresu obowiązywania Umowy wynikającego z § 2 ust. 2 pkt 1 (tj. nie krócej niż 5 miesięcy, ale nie dłużej niż 21 miesięcy), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 8A do Umowy. Zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy, zwanymi dalej "PPU", w tym z § 17 PPU.