See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 120 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Jaroslavice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 120 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Jaroslavice
Interne Kennung: 099/2019/142/3750
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 79 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Bedřichov V. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 79 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Bedřichov V. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3753
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 80 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Oskava IV. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 80 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Oskava IV. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3754
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 7 v kategorii 3 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka TRN III - výroba dříví harvestorovou technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 7 v kategorii 3 – LS Frýdek – Místek, revír Řeka TRN III - výroba dříví harvestorovou technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3755
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 6 Hartmanice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 6 Hartmanice
Interne Kennung: 099/2019/142/3756
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 81 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Karlov IV. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 81 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Karlov IV. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3757
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny Pú 40+ 2025 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny Pú 40+ 2025 č.2
Interne Kennung: 099/2019/142/3758
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 6 - 106 Těžba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary, HT_LS Toužim_Třebouňský Vrch
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 6 - 106 Těžba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary, HT_LS Toužim_Třebouňský Vrch
Interne Kennung: 099/2019/142/3695
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Olešovice NT 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Olešovice NT 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3696
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 121 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Jezvinec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 121 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Jezvinec
Interne Kennung: 099/2019/142/3698