See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie i integracja rozwiązań informatycznych w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), komponent D1.1.2 – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie i integracja rozwiązań informatycznych w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), komponent D1.1.2 – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych. Zamówienie zostało podzielone na dwa zadania: Zadanie 1. „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe" szczegółowy opis w SWZ i załącznikach; Zadanie 2. „Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki” szczegółowy opis w SWZ i załącznikach szczegółowy opis w SWZ i załącznikach
Vorherige Bekanntmachung: 00136980-2026
Interne Kennung: P.ZM.381.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie i integracja rozwiązań informatycznych w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), komponent D1.1.2 – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych. Zamówienie zostało podzielone na dwa zadania: Zadanie 1. „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe" szczegółowy opis w SWZ i załącznikach
Interne Kennung: zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. "Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki"
Beschreibung: Zadanie 2. "Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki" Opis: Opis: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wdrożenie i integracja rozwiązań informatycznych w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), komponent D1.1.2 – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych. Zamówienie zostało podzielone na dwa zadania: Zadanie 2. „Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki” szczegółowy opis w SWZ i załącznikach szczegółowy opis w SWZ i załącznikach
Interne Kennung: zadanie 2