2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění servisních služeb nákladních a speciálních vozidel včetně jejich příslušenství, která jsou ve vlastnictví SSHMP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy o zajištění servisních služeb s platností na 48 měsíců s dodavatelem, který bude pro zadavatele na základě jednotlivých písemných objednávek provádět servisní prohlídky a opravy vozového parku zadavatele, včetně zajištění STK a sezónní výměny pneumatik. Jedná se o 69 ks vozidel, přívěsů a další užitkové techniky uvedené v příloze č. 4 ZD. Servis spočívá v provádění stanovených kontrol výrobcem vozidel dle počtu ujetých kilometrů (dle výzvy infotainmentu) nebo uplynutím ročního užívání vozidel a případného servisu vyplynuvšího z provedené servisní prohlídky. Zadavatel bude požadovat, aby dodavatel prováděl veškeré servisní úkony v souladu s předpisy, které stanovuje výrobce vozidel, a dále pak i servisní úkony hydraulických jeřábů umístěných na odtahových vozidlech zadavatele. Servisní úkony provádět tak, aby neodborným servisním úkonem nedošlo ke škodě na majetku zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky se bude realizovat podle skutečných potřeb zadavatele. Blíže viz přílohy ZD. Zadavatel požaduje konkrétně tyto služby (výčet není úplný): - Automechanické práce, - Autoelektrikářské práce, - Diagnostické práce vč. případných aktualizací softwaru řídících jednotek vozidel, - Výroba tlakových hadic - Rovnací stolice - Repase hydraulických válců - Revize - Pneuservis - Pick-up servis - Zajištění STK a emisí - Další práce na vozidlech podle instrukcí zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SSHMP 01000/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazků ze smlouvy na plnění veřejné zakázky: Pořízení nových nákladních a speciálních vozidel nebo (i jen jediného vozidla). Předpokládaná hodnoty vyhrazené změny závazků činí 4 484 031,70 Kč bez DPH.