2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technický dozor při výstavbě páteřní komunikace
Beschreibung: Provádění technického dozoru při výstavbě páteřní komunikace v areálu lomu ČSA v rozsahu a za podmínek specifikovaných v závazném textu návrhu smlouvy na realizaci Veřejné zakázky, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2/2026 VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001