254053-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Usługa sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnątrz budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie przez okres 36 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnątrz budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie przez okres 36 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania wybranych pomieszczeń w nieruchomości zarządzanej przez Zamawiającego, stanowiącej budynek Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zlokalizowany w Warszawie przy pl. Defilad 1.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung172/2025