See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz akcesoriów do medycznych urządzeń diagnostycznych dla WSRM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez okres 12 miesięcy sprzętu produktów leczniczych, wyrobów medycznych, opatrunków hydrożelowych i środków do dezynfekcji dla WSRM w Łodzi
Interne Kennung: DNA.ZP.260.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Produkty lecznicze
Beschreibung: Produkty lecznicze
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Produkty lecznicze
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Wyroby medyczne
Beschreibung: Wyroby medyczne
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – Akcesoria SPO2 i ETCO2 do medycznych urządzeń diagnostycznych
Beschreibung: Akcesoria SPO2 i ETCO2 do medycznych urządzeń diagnostycznych
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte