2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářského ICT vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS jsou dodávky běžného, obecně dostupného kancelářského ICT vybavení, zejména osobních počítačů (stolních, notebooků a tabletů) a jejich doplňků či příslušenství (např. monitorů, tiskáren, klávesnic, myší atp.).
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářského ICT vybavení