254071-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Drucker und Plotter – Aanbesteding Multifunctionals
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Multifunctionals
Beschreibung: Zie beschrijvend document 1.000.000 euro exclusief BTW per kalenderjaar
Interne Kennung: BOOR/2025/076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht omvat de inzameling en verwerking van diverse afvalstromen van Stichting BOOR.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte, 30232100 Drucker und Plotter, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: Het doel van de opdracht is om een uniforme en kwalitatieve printdienstverlening te realiseren, waarbij alle printers van BOOR vóór eind 2025 vervangen dienen te zijn. De gevraagde werkzaamheden van Opdrachtnemer zijn: •Levering en implementatie van printapparatuur (printers, multifunctionals en repro-apparatuur); •Levering en implementatie van een Cloud-based Printmanagementsysteem; •Onderhoud en support op de hardware en software nodig voor het leveren van de dienstverlening; •Het zorgdragen voor printdienstverlening die blijvend aansluiting houdt bij de veranderende omgeving van Opdrachtgever. Opdrachtgever is voornemens het leveren en plaatsen van multifunctionals en printers aan te besteden die functioneren binnen de huidige ICT-infrastructuur van de betreffende scholen, inclusief follow-me systeem en het onderhoud aan deze machines en software. Het leveren, plaatsen en het verzorgen van de service en het onderhoud dient plaats te vinden conform het Programma van Eisen en de Technische specificaties (separate Bijlagen). De oude MFP’s zullen door de huidige leverancier worden ingenomen. Dit betekent dat er geen rekening hoeft te worden gehouden met inname van de oude MFP’s. BOOR stelt in deze Europese Aanbesteding eisen aan de reikwijdte, apparatuur, plaatsingsbeleid, beveiliging, functionaliteit en standaardinstellingen waarna verwezen wordt in Bijlage D – Programma van Eisen. Opdrachtnemer baseert zich bij de implementatie op de meest recente versie van Bijlage C - Prijzenblad. De volgende zaken, die in alle redelijkheid onderdeel van de scope hadden kunnen zijn, maken echter expliciet geen onderdeel uit van de scope van deze opdracht: •Standalone scanapparatuur •Labelprinters •Grootformaat printers (plotters) •Uitbesteed print en drukwerk •Levering van papier en andersoortige media Afdrukapparatuur De opdracht bestaat uit de vervanging van het huidige machinepark momenteel bestaande uit 333 machines. De onderverdeling naar type machines is als volgt: •187 A3 kleuren multifunctionals; •126 A4 kleuren multifunctionals; •15 A4 mono laserprinter; •1 kleuren repromachine; •4 mono repromachines Afdrukvolume Het afdrukvolume in 2024 bedroeg: •17.452.476 afdrukken mono en •16.920.634 afdrukken kleur.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsmogelijkheden